O firmě Autodoprava Nákladní STK Stanice STK Servis Fotogalerie Ceník Kontakty

 

 

Jiří Vincenci

Vilibalda Svobody 948

539 73 Skuteč

Tel.: 469 351 210

 

STK a EMISE

Vitězslava Nováka 621

539 73 Skuteč

Tel.: 469 318 088

 

 

česky deutsch

 

 


O firmě

 

Firma Jiří Vincenci byla založena ve Skutči v roce 1990. Od této doby provádí nákladní tuzemskou i mezinárodní automobilovou dopravu. Ve snaze poskytovat svým zákazníkům kompletní služby, firma rozšířila své aktivity o spedici, značkový servis návěsů a přívěsů Schwarzmüller, Schmitz , Svan. Máme zastoupení výrobců náprav SAF, Gigant, BPW, Schmitz a brzdových systémů Wabco, Knorr, Haldex.

Dále provozujeme STK pro osobní, užítková vozidla a traktory. Měření emisí osobních i nákladních vozidel. Evidenční kontroly, dovozy se zajištěním potřebných náležitostí před schválením technické způsobilosti u motocyklů, osobních vozidel a přívěsů. Práce autojeřábem AV 20t a ověřování tachografů.

Firma sídlí ve vlastním areálu vybudovaném v roce 2003.

 

V současné době se zabýváme exportem a importem zboží do Evropské unie i po tuzemsku a snažíme se svým zákazníkům zajistit všestraně spolehlivé služby, využít technický a personální potenciál.

 

Kupujeme výhradně vozy Scania. Naše nákladní vozy nejsou starší 3 let. Převážná část jsou návěsové soupravy s vnitřní nakládací výškou od 260 do 300 cm. Máme také dvě velkoobjemové soupravy 120 cbm. Všechny naše vozy splňují emisní normy EURO 4.